KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577084
nr 1457 7084
Kristine Harrebek, komposition. Signerad, daterad 1979. Bildmått: 33x41, yttermått inklusive ram: 42x59 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:29:14
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)